Dni otwarte

9.5.2022

Ośrodek Szkoleniowy Centrum Nauki i Biznesu Żak w Poznaniu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty na kierunkach kosmetycznych, który odbędzie się 21 maja 2022 roku w sobotę od godz. 12:00 w Pracowni Kosmetycznej, ul. Kościuszki 82/3, w Poznaniu. W trakcie Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z pracami wykonywanymi przez Słuchaczy kierunku Manicure.

Dwuletnia Policealna Szkoła Żak w Poznaniu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty na kierunkach kosmetycznych, który odbędzie się 14 maja 2022 roku w sobotę od godz. 12:00 w Pracowni Kosmetycznej, ul. Kościuszki 82/3, w Poznaniu. W trakcie Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z pracami wykonywanymi przez Słuchaczy kierunku Kosmetyka.

Dwuletnia Policealna Szkoła Żak w Poznaniu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty na kierunku florystycznym, który odbędzie się 15 maja 2022 roku w niedzielę od godz. 12:00 w Pracowni Florystycznej, ul. Marszałkowska 40, sala 102, w Poznaniu. W trakcie Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z pracami wykonywanymi przez Słuchaczy kierunku Florystyka.