Chcesz zdobyć pracę marzeń?

23.10.2017

Chcesz zdobyć pracę marzeń?

To możliwe ze szkołą ŻAK w Poznaniu.

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Z nami możesz to osiągnąć. Żak to bezpłatna policealna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się przyszli fachowcy ponad dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Letnia rekrutacja trwa tylko do końca października. Z Żakiem możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, uzupełnić wykształcenie i  realizować swoje pasje. 

Spełniaj się zawodowo i rób to co lubisz! 

Szkoła policealna ŻAK proponuje zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wykształcenie w wymarzonym zawodzie. Już pracujesz? Nic nie szkodzi!  Dzięki zajęciom w Żaku już w rok lub dwa lata zdobędziesz dyplom profesjonalisty w wybranej branży. Takiej, która jest zgodna z Twoimi zainteresowaniami. 

Jak to działa? 

Zajęcia prowadzone są zaocznie, więc uczysz się tylko w weekendy, a ponieważ wybierasz ulubioną specjalność, nauka będzie dla Ciebie przyjemnością. Jeśli to Twoje hobby – już jesteś ekspertem w swojej dziedzinie – zdobyta wiedza pozwoli Ci tylko ugruntować fachowość i zdobyć odpowiednie uprawnienia. Do szkoły Żak zapisujesz się bez żadnych egzaminów. Wystarczy, że wyślesz formularz zgłoszeniowy dostępny na www.zak.edu.pl i zarezerwujesz sobie miejsce. Jedyny warunek to ukończenie dowolnej szkoły średniej. Nie musisz mieć matury. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu, a kolejny semestr rozpocznie się dopiero w lutym – nie trać czasu i zgłoś się do 31 października.

Korzyści:

 

 • Zdobywasz zawód w czasie maksymalnym 2 lat,
 • Otrzymujesz legitymacje,
 • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS,
 • Brak opłaty wpisowej
 • Zniżki u partnerów.

 

Sprawdź pełną ofertę kierunków w szkole Żak w Poznaniu. 

 

Szkoła Żak
Poznań, Półwiejska 25/2
telefon 61-851-66-27

poznan@zak.edu.pl

 

 

  798 299 599

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.