Praktyka zawodowa - zakres tematyczny praktyk zawodowych

15.1.2024

Szanowni Słuchacze,

W załączeniu znajdziecie zakresy tematyczne praktyk zawodowych.

Termin oddania praktyk zawodowych

Semestry kończące – do 30 maja 2024 roku

Pozostałe semestry odbywające praktykę zawodową – do 08 czerwca 2024 roku

Praktyki zawodowe do zrealizowania na każdym kierunku w ilości:

Szkoła Policealna Prawa i Administracji „ŻAK” - technik administracji  / 140 godzin  / w II semestrze

Dwuletnia Szkoła Policealna „ŻAK” - technik bhp / 140 godzin  / w III semestrze

Dwuletnia Szkoła Policealna „ŻAK” - florysta / 140 godzin  / w II semestrze

Dwuletnia Szkoła Policealna „ŻAK” - technik usług kosmetycznych / 140 godzin  / w IV semestrze

Dwuletnia Szkoła Policealna „ŻAK” - technik archiwista / 140 godzin  / w IV semestrze

Szkoła Policealna Opieki Medycznej „ŻAK” - technik sterylizacji medycznej / 140 godzin  / w II semestrze

W załączniku:

• Umowa o praktykę zawodową - należy wydrukować w 2 egzemplarzach,

• Dziennik praktyk.

W/w dokumenty należy niezwłocznie po odbyciu praktyki zawodowej złożyć do Sekretariatu Szkoły, przy ul. Kościuszki 82/3 w Poznaniu.

• Podania o zwolnienie z praktyk zawodowych w załączeniu. Podanie wraz z załącznikiem słuchacz składa do Sekretariatu Szkoły. Ostateczną decyzję o zwolnieniu z praktyk zawodowych podejmuje Dyrektor Szkoły.

Słuchacze zobowiązani są do złożeniu kompletu dokumentacji w postaci Umowy o praktyki zawodowe wraz z dzienniczkiem praktyk.

Informacja o zaliczeniu praktyk zawodowych podejmuje Dyrektor Szkoły po zapoznaniu się z dokumentami.