Animator zabaw dziecięcych - 16.12.2017

23.11.2017

Jeden dzień, 10 godzin praktycznych warsztatów dla studentów, nauczycieli, opiekunów, rodziców i wszystkich, którzy chcieliby poznać tajniki udanej zabawy z dziećmi.

Celem szkolenia jest poznanie podstawowych gier i zabaw animacyjnych. Kurs animatora otwiera przed kursantami nowe możliwości rozwojowe. Po zajęciach zobędziesz nowe kompetencje, które przygotują Cię do pracy, m.in. w świetlicach, szkołach, przedszkolach, salach zabaw, kawiarniach, ośrodkach turystycznych i w wielu innych miejscach, gdzie niezbędna jest osoba, która potrafi kreatywnie wspierać rozwój dziecka poprzez warsztaty plastyczne czy zajęcia ruchowe.

Ramowy plan:
- gry i zabawy dla dzieci w różnych grupach wiekowych,
- wykonywanie wielkich baniek mydlanych,
- malowanie twarzy i ciała,
- modelowanie balonów.

Wszystkie materiały udostępnia organizator.

Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu wydanego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Koszt: 220 zł

Termin: 16.12.2017 od godziny 8:00 do 16:00

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

--------------
Zapisy: