O szkole Żak w Poznaniu

Kierunki dostępne w ofercie szkoły policealnej w Poznaniu: florysta, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik informatyki, technik rachunkowości, technik turystyki wiejskiej, technik usług kosmetycznych, technik archiwista.

Szkoła dla dorosłych Żak Poznań umożliwia także zdobywanie wiedzy z wybranej przez siebie dziedziny w ramach kształcenia jednorocznego na kierunkach takich jak: dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, trener personalny z elementami fitness, agent celny, manikiurzystka, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Te osoby, które nie mają ukończonej szkoły średniej, a chciałyby dalej rozwijać się w wybranej przez siebie dziedzinie, mogą zapisać się do liceum ogólnokształcącego. Szkoła dla dorosłych pozwala w szybki sposób ukończyć wybrany poziom edukacji, zdobyć maturę oraz rozpocząć naukę w szkole policealnej lub w ramach kształcenia jednorocznego zdobyć umiejętności potrzebne do rozpoczęcia pracy w danym zawodzie.

Szkoła Żak w Poznaniu swoją działalność rozpoczęła wiosną 2000 roku. Od tego czasu wciąż zwiększa liczbę kierunków kształcenia, uwzględniając przy tym pojawianie się nowych profesji na rynku pracy. Placówka mieści się przy Kościuszki 82/3. Sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku oraz od 8.00 do 16.00 w soboty. Nie bez znaczenia są przyznane szkole Żak nagrody i wyróżnienia, wśród których znajduje się tytuł Lidera Nowych Technologii. Ogólnopolska sieć szkół Żak została nagrodzona Medalem Europejskim, będącym świadectwem wysokich standardów nauczania w szkołach policealnych, na kursach i szkoleniach.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.